1. Tingimuste ulatus ja kehtivus
  1.1. Tingimused kehtivad isiku (edaspidi Klient) ja ostukeskkonna printok.ee (edaspidi Kaubamaja) omaniku IntellHome OÜ (edaspidi Kaupmees) vahel Kaubamaja vahendusel toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.

  1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Kaubamaja vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

  2. Tooted
  2.1. Toodete hinnad on eurodes

  2.2. Toodete hinnad ning saadavus võivad muutuda ette teatamata.

  2.3. Toodete kirjeldused ei pruugi olla ammendavad ja võivad sisaldada vigu.

  3. Toodete eest tasumine
  3.1. Ettemaksuarve saadetakse kliendile tellimuse kinnitusena elektronpostiga. Klient on kohustatud enne ettemaksuarve tasumist kontrollima, et andmed ettemaksuarvel vastavad tellimusele. Maksetähtajaks on sama päev, millal tellimus vormistati. Tellimuse täitmisega hakatakse tegelema alates hetkest, kui kogu ettemaksuarvel näidatud summa  on laekunud Kaupmehe arvelduskontole. Kui raha ei laeku maksetähtajaja jooksul, siis tellimus ja ettemaksuarve tühistatakse.

  3.2 Meie ettevõte IntellHome OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Meie ettevõte edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja ESTO AS-le ja Maksekeskus AS-le.

  4. Toodete tarnimine
  4.1. Kõik tooted olenemata kauba maksumusest tarnitakse Teieni hinnakirja järgi.

  4.2. Toote tarnimiseks kasutab Kaupmees vastavalt tellimusele (tarnijale) kolme võimalust: transport kulleriga, post (SmartPost, Omniva või DPD) või ise tulles.

  4.3. Klient on kohustatud enne tellimuse sooritamist kontrollima esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. Kaupmees ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Kliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.

5. Pretensiooni esitamine
  5.1. Ostetud kauba puhul müüja kohustus vastutada  asjal ilmnenud lepingutingimustele mittevastavuse eest  kahe aasta jooksul alates asja ostjale üleandmisest (VÕS § 218 lg 2)

 5.2  Kui ostetud kaup Teile mingil põhjusel ei sobi, siis on Teil võimalus 14 päeva jooksul toode tagastada või vahetada.

 5.3  Ostetud kaupa ei saa tagastada kui tellitud toode on valmistatud arvestades tellija isiklikke vajadusi või tellija poolt esitatud tingimuste kohaselt.

 5.4  Toote tagastamiseks palun saadke e-kiri meie klienditeenindusele kus on ära toodud järgmine info: tagastatav toode, tellimuse number ning arveldusarve kuhu raha tagasi kanda.

 •  Raha tagastame tarbijale hiljemalt 30 päeva jooksul taganemisavalduse saamisest

  •  Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning ta peab olema originaalpakendis

6. Vastutus ja vääramata jõud

  6.1. Kaupmees ja Klient vastutavad teineteise ees käesolevate tingimuste rikkumisega teisele poole tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

6.2. Kaupmees ei vastuta kliendi seadmetele tekitatud kahjude eest juhul, kui klient kasutab analoogtooteid nende sees.

6.3. Analoogtoodete kasutamise puhul kehtib kliendil 20% omavastutus, s.t kui tooner või tint on teinud 80% oma töömahust, siis klient ei saa esitada pretensiooni kaupmehele ja võib lugeda, et töömaht on täidetud täielikult.  

6.4. Kaupmees ei vastuta Kliendile tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Kaupmees ei saanud mõjutada, ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).

7. Muud tingimused
  7.1. Kõiki Kaubamaja külastamise ja ostude sooritamise käigus saadud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Kaupmees ei avalda temale teatavaks saanud andmeid kolmandale osapoolele.

  7.2. Kliendi ja Kaupmehe vahel seoses Kaubamaja vahendusel toodete tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse. Vaidluste ning käesolevates tingimustes mitte välja toodud küsimuste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

8.Tagastamine
  8.1.Kui kaup ei sobi või ei vasta  ootustele, on  õigus see tagastada 14 päeva jooksul alates kättesaamisest.

  8.2.Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud, peab olema originaalpakendis, siltidega ja kahjustamata.   

  8.3.Postikulud tagastamiseks tasub ostja. Ettemaks tühistatud tellimuse eest tagastatakse Kliendi pangakontole seadusega ettenähtud aja jooksul peale avalduse esitamist  (30 päeva jooksul peale avalduse esitamist), eeldusel, et kaup tagastatakse selle aja piires.

Kui sa ei soovi kogu summat korraga tasuda, vali kassas makseviisiks ESTO! Leia endale sobiv makselahendus ja tasu osade kaupa - kiirelt ja mugavalt:

MIS ON ESTO?
ESTO on finantsteenuseid pakkuv ettevõte, mille algusaeg ulatub aastasse 2016. Bränd sai alguse vajadusest uue generatsiooni makselahenduste järele, mis oleksid sobilikud nii lõpptarbijale kui ka müüjale. Täna pakub ESTO kõige suuremat valikut erinevaid makselahendusi Baltikumis ning ESTO partnervõrgustikku kuulub üle 2000 koostööpartneri ja kaupluse ning üle 200 000 kliendi. Tutvu tingimustega: esto.eu/ee