Hoiatus Parima kasutuskogemuse pakkumiseks kasutatakse sellel saidil cookies . Jätkates eeldame, et nõustute sellel saidil cookies saama. OK
- 3%

Fotopaber Barva Glossy 230 g/m² А4 20 lehte

7.00 (tavahind)
6.80 (e-poe hind)
Säästate e-poe kaudu tellides: 0.20 (3%)
C230-171
+

Kvaliteetse fototrüki jaoks peab teil olema hea printer, kvaliteetne tint ja muidugi ka kvaliteetne fotopaber. Ainult kvaliteetne fotopaber suudab pildivärvide täielikku heledust täielikult edastada, et foto püsiks pikka aega hele ja värske.

Fotopaber Barva Läikiv 230 g / m² A4 20l. sobib printimiseks kõigile tindiprinteritele. Te ei kahetse, kui kasutate seda paberit paljude värvide ja toonidega küllastunud piltide ja fotode printimiseks. Sellel on mõõdukas läige ja kõrge imavus. Barva läikival fotopaberil imendub tint kiiresti ja teie fotod on minutitega valmis.

Läikiva BARVA fotopaberi eelis: trükitud pildi kiire kuivamine; ühilduvus pigmenteerunud ja vees lahustuvate tintidega; täiuslikult edastab erksaid ja küllastunud värve; sobib kasutamiseks mis tahes tindi ja kassetiga tindiprinterites; optimaalne printeri 5760+ eraldusvõimega printimiseks. Trükkimiseks kasutatakse läikivat paberit: fotod; ajakavad ja esitlused; tekst mis tahes värvipilt.

Soovitame paberit hoida kuivas kohas, otsese päikesevalguse eest kaitstult. Ei sisalda kahjulikke aineid. Prinditud pilte on soovitatav säilitada albumites või klaaside all raamides. Kõrge prindikvaliteedi saavutamiseks kasutage tindiprinteris või MFP-s õigeid sätteid

 

Brand:
Barva
Trükiste arv:
20 lehte